Ako opticky zväčšiť oči

kozmetika Zostaw komentarz

Veľa žien sníva mať krásne a veľké oči. Priekopníkmi v ich rozšírenie s make-up sú to Japonci, ale nepotrebujeme Európsku ženu k tak drastickým spôsobom ako lepenie horného viečka a zriadenie zväčšovacích šošoviek. Len pár make-up eucerin triky.

Ak chcete, aby vaše oči vyzerajú väčšie, musí byť predovšetkým pohľad spočinul. Opuch je rozhodne nepracuje v náš prospech. Po noci niewyspanej alebo nočná akcia by sa mala vzťahovať chladné obklady alebo špeciálne gélové plátky. Odporúčam pre zaneprázdnených gélov v kontajneroch s kovovou guľu a chladenie, zvyčajne s prídavkom kofeínu, ktorý stimuluje mikrocirkuláciu v pokožke.

Mali by ste tiež zosvetliť pokožku okolo očí žiariacich pomocou ekvalizéra, najlepšie v pędzelku. Ekvalizér nemôže byť tmavšie, než sfarbenie kože. To musí byť jej ideálne či topenia mierne jasnejšie.

Ďalším trikom pre zväčšenie očí je použitie bieleho alebo perličkové farebné ceruzky na vnútornej strane spodného viečka. Sledovať vnútro temnej očné ceruza dá opačný účinok, pretože ak máte malé oči úplne na pozore.

Vnútorného kútika oka a obočia oblasti pod tlakom vždy jasný, perla tieň. Okrem toho, ty špinavá svetlé tiene kefa ľahko šúchať rovnakú vonkajší roh otvorte oči.

Tieň tmavšie, než tá predchádzajúca eucerin, ale stále s radom jasných farieb maľovať celý mobilný viečko. Používame iba najtmavšie vo vonkajšom kútiku hranicu medzi tieňmi a šúchal si veľmi starostlivo. Tmavší odtieň vyžaduje aj spodné viečko od vonkajšieho kútika oka až 1/3 svojej dĺžky, alebo na miesto, kde to začne dúhovky.

Ceruzku alebo očné linky tiež kladie dôraz iba na vonkajšie kútiky očí, ale môže dosiahnuť výšku žiaka. Najlepší efekt je svetlo tučným čiarami na hornej a spodnej časti pri vnútornom kútiku oka.

Najokázalejších efekt veľkého oka, samozrejme, aby dlhé, zvlnené riasy. Pre zvláštne príležitosti si môžete nalepiť na umelý. Na dennej báze, aby bolo dosiahnuté výrazné riasy musia získať dva typy maskary, predlžovanie a zahusťovanie. Prvá przypudruj riasy, pridajte väčší objem. Dvakrát kliknite na predĺženie riasenka maľovať a potom dvakrát kliknite na zahustenie eucerin. Starostlivo hrebeň rias. Tento trik poskytuje nádherný efekt, hlavne preto, že je ťažké nájsť maskaru, ktorá súčasne wydłużałaby a zahustený riasy.

Komentowanie zabronione.

projektowanie stron tarnów